راهنمای هوای فشرده - ویرایش ششم: Compressed Air Manual - 6 Edition

Front Cover
Atlas Caspian Industrial Development Group, Jan 15, 2011 - Science - 172 pages

کتاب راهنماي هواي فشرده، مرجعي است براي افرادي که تمايل دارند اطلاعات بيشتري درباره هوای فشرده اطلس کوپکو بدانند. اين چاپ که ششمين چاپ است در مقايسه با چاپ هاي قبلي که آخرين آن در سال 1976 منتشر شده است، گسترده تر، روزآمدتر و بهينه تر می باشد.

کتاب کمپرسور اطلس کوپکو تالیف شرکت اطلس کوپکو سوئد (atlascopco , atlas copco) می باشد. که به سفارش شرکت اطلس کاسپین (atlascaspian , atlas caspian) ترجمه و به صورت سیاه و سفید به چاپ رسانیده شده است. هم چنین امکان دانلود رایگان فایل pdf کتاب راهنمای هوای فشرده در گوگل بوک فراهم نموده ایم. برای تهیه نسخه چاپی (paper book) به سایت ما به آدرس www.compressoryar.ir مراجعه نمایید.

کتاب کمپرسور اطلس کوپکو اصول بنيادي تئوري و عملي را به افرادي که بطور روزمره با هواي فشرده کار مي کنند، از روابط تئوريک گرفته تا نکات و پيشنهادات عملي پيشرفته، نشان مي دهد. از جمله اطلاعات اصلي که به اين چاپ افزوده شده است، توجه هر چه بيشتر به جنبه هاي محيطي مرتبط با مسائل کيفيت هوا، بهينه سازي در مصرف انرژي و اقتصاد هواي فشرده است. بعلاوه، در اين کتاب راهنما مثال هاي محاسباتي جداگانه، جدول اطلاعاتي مفيد و فهرست کاملي از کلمات کليدي گنجانده ايم. مضامين اين کتاب راهنما توسط تکنسين هاي برجسته هواي فشرده خودمان تهيه شده است و من اميدوار هستم که بخش هاي مختلف اين کتاب بتواند هم براي تازه واردان به عنوان کتاب درسي و هم براي کاربران با تجربه تر به عنوان کتاب مرجع مورد استفاده قرار گيرد.

به اعتقاد من کتاب کمپرسور اطلس کوپکو مفيد و حتي از نظر بسياري افراد که در اين صنعت مشغول به کار هستند، سرگرم کننده نيز می باشد. به طور حتم به کمک کتاب راهنماي هواي فشرده جواب بسياري از سؤالات خود را بدست خواهيد آورد و اين در حالي است که ديگران براي رسيدن به پاسخ سؤالات خود به تحقيقات بيشتري در اين زمينه نيازمند هستند. در اين خصوص به عقيده من، خواننده مي تواند با مراجعه به ادامه مبحث در کتاب از طريق پشتيباني و ساختار تأمين شده پاسخ سوالات را بدست آورد. بدين ترتيب، خوانندگان مي توانند براي بدست آوردن پاسخ سؤالات مشکل خود، با شماره 021-33903552 با ما تماس حاصل نمايند.

 

Selected pages

Common terms and phrases

About the author (2011)

اين کتاب گردآوری شده توسط شرکت اطلس کوپکو است و بزرگترين و اصلی ترين مرجع راهنمای هوای فشرده محسوب می شود که با توجه به نياز مردم ايران و کشورهای فارسی زبان به سفارش موسسه مطالعات بين المللی اطلس کاسپين از زبان انگليسی به زبان فارسی ترجمه شده است .

 اين موسسه با برگزاری سمينارهای تخصصی درصنعت هوای فشرده و ترجمه کتابهای تخصصی مربوطه سعی دربالا بردن سطح علمی وپاسخ به سوالات دانشگاهيان ، کسانی که به نوعی دراين صنعت مشغول به کار هستند و يا به آن علاقمندند را دارد.

دراين راستا کتاب راهنمای هوای فشرده را  که چاپ اول آن درسال1390  انجام گرفت بار ديگر درسال 1391با ويرايش  جديد دوباره چاپ کرديم که کتاب حاضر می باشد . از اهداف ديگر اين کتاب معرفی و انتخاب تجهيزات هوای فشرده, راهنمايی در مورد نصب اين تجهيزات، برآورد ظرفيت هوای مورد نياز و استفاده از سيستم CHP در صنعت می باشد .

در پايان از مترجم که محتويات اين کتاب را در اختيار ما گذاشتند و از آقاي مهندس حميدرضا ايران که در زمينه تخصصی شان با مشاوره خود ما را بهره مند نمودند تشکر می کنيم و اميدواريم با راهنمايی های ارزشمند خود ما را در ارتقای کمی و کيفي صنعت هوای فشرده ياری نماييد . 

Bibliographic information