Doktor Mehdi Cani, misionar i mjekėsisė shqiptare: kujtime

Front Cover
Maluka, 2008 - Medicine - 462 pages
1 Review

What people are saying - Write a review

User Review - Flag as inappropriate

Doktor Mehdiu ka qene nje njeri i mire. Kam pasur fatin ta vizitoj ne shtepi kur gruaja e tij nuk ishte Ministre e Arsimit dhe Kultures. Mbeta i kenaqur nga pritja e tij. Ky eshte i vetmi kujtim per te.

Bibliographic information