Historia e shtetit dhe e sė drejtės nė Shqipėri: maket, Volume 3

Front Cover
Luan Omari
Universiteti i Tiranės "Enver Hoxha," Fakulteti i Shkencave Politike dhe Juridike, 1987 - Albania - 250 pages
0 Reviews

From inside the book

What people are saying - Write a review

We haven't found any reviews in the usual places.

Contents

Organet e larta tė pushtetit dhe tė afir i ristratės
3
l drejta kushtetuese i 59
16
Kongre si i Durrėsit dhe organizimi shtetėror
35

9 other sections not shown

Other editions - View all

Common terms and phrases

Bibliographic information