Kurandera

Front Cover
MOTTO, Albatros Media a.s., Jan 1, 2013 - Fiction - 312 pages

Podle dávné andské tradice v sobě mají ženy neobyčejnou energii, která je schopna vnést do světa rovnováhu a mír. Příběh peruánské dívky Kantu ukazuje, že každý člověk v sobě může nalézt sílu změnit svůj osud.
Kantu je mladá, krásná a cílevědomá dívka se spoustou zájmů. Žije v Cuzcu, peruánském městě, které bylo kdysi metropolí inckého království. O dávné andské tradice, učení Pachamamy a schopnosti kuranderů – přírodních léčitelů a šamanů v jedné osobě – se nikdy nezajímala.
Nečekaná událost však převrátí její život vzhůru nohama a Kantu je vystavena střetu s realitou, která je pro ni nepochopitelná. Když překoná svůj odmítavý postoj a strach z nových obzorů, začne se s pomocí kuranderů seznamovat s hlubokým dávným učením a vydá se na cestu, jež ji zavede až k objevení své obrovské vnitřní energie. Její životní příběh, který je příběhem lásky, zklamání, každodenních starostí i velkých snů, si získá vaše srdce. Ukazuje, že je možné nalézt ve svém nitru dostatek síly, odvahy a vůle k tomu, aby člověk ovlivnil svůj osud a proměnil každou bolest, osamělost a smutek v radost, přátelství a pocit naplnění. Učí nás, že je třeba rozbít klece, které nás vězní, naučit se létat a znovu nalézt ztracenou harmonii.

 

What people are saying - Write a review

We haven't found any reviews in the usual places.

Contents

1 MÁŠ VELKOU MOC
9
2 PRO LÁSKU MŮŽE ČLOVĚK ZTRATIT ROZUM
27
3 NE VŽDYCKY VŠECHNO JDE TAK JAK ČLOVĚK CHCE
44
4 MŮŽEŠ VŠECHNO CO CHCEŠ
65
5 HLEDÁNÍ PRŮVODCE
85
6 S TRPĚLIVOSTÍ SE DÁ DOBÝT SVĚT
105
7 ŽENA JE LÁSKA
123
8 KURANDERA HADÍ ŽENA
143
11 JAK SE ŽENY UČILY BÝT ŽENAMI
198
12 STRACH LZE PŘEKONAT PEVNOU VŮLÍ
215
13 POZNAT MUŽE A ŽENU
236
14 UMĚNÍ PRACOVAT S VNITŘNÍ ENERGIÍ
251
15 JSME SVĚTELNÉ BYTOSTI
268
16 JSEM SVOBODNÁ
285
EPILOG
297
PROJEKT UNIVERZITY ŽIVOTA A MÍRU
303

9 ZNALOSTI JSOU MOCNÉ
162
10 VÍTĚZSTVÍ SI ŽÁDÁ RISK
180

Common terms and phrases

Bibliographic information