2000 vjet art dhe kulturė kishtare nė Shqipėri: aktet e simpoziumit ndėrkombėtar, Tiranė, 16-18 nėntor 2000

Front Cover
Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipėrisė, 2003 - Albania - 446 pages

From inside the book

What people are saying - Write a review

We haven't found any reviews in the usual places.

Contents

Hapja e punimeve tė Simpoziumit nė emėr tė Kėshillit Shkencor
9
A Hoti Aspekte tė pėrhapjes sė krishterimit tė hershėm
23
K Lako Qyteti dhe peshkopata e Anchiasmosit Sarandės
41
Copyright

18 other sections not shown

Common terms and phrases

Bibliographic information