Sami Frashėri dhe pedagogjia e Rilindjes Kombėtare: u miratura pėr botim nė mbledhjen e Seksionit tė Shkencave Shoqėrore mbajtur mė 25 maj 2005, nė bazė tė recensioneve tė akademik Rexhep Qosjes dhe anėtarit korrespondent Pajazit Nushi

Front Cover
Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovės, 2005 - Authors, Albanian - 304 pages

From inside the book

What people are saying - Write a review

We haven't found any reviews in the usual places.

Contents

Section 1
2
Section 2
3
Section 3
5

13 other sections not shown

Common terms and phrases

Bibliographic information