راهنمای دیزل ژنراتور: Diesel Generator Manual

Front Cover
Atlas Caspian Industrial Development Group, Jul 9, 2017 - Science - 433 pages

 امروزه، دانش یکی از محور ها و شاخصهای اصلی پیشرفت هر جامعه به شمار میرود. سنجش سطح دانش به میزان تولید، مصرف اطلاعات و گسترش این دانایی به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. دانستههای ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهشهایی که خود انجام میدهیم، به دست میآید.

 

لذا، شرکت اطلس کاسپین در راستای افزایش آگاهی  و سطح علمی صنعت کاران حوزه مکانیک ، در سومین گام از مسئولیت اجتماعی ، فعالیتهای فرهنگی و آموزشی خود، به همت مهندسان و دانشجویان اقدام به ترجمه کتاب دیزل ژنراتور کرده است.

کتاب حاضر که به عنوان اصلی ترین مرجع راهنمای دیزل ژنراتور شناخته شده ، تالیف شده توسط کامینز پاور می باشد. این کتاب برای اولین بار در سال 1395 به عنوان راهنمای دیزل ژنراتور با هدف برطرف کردن نياز مشتريان و دسترسی به يک منبع معتبر و قابل استناد به زبان فارسی و همچنين  راهنمايی طراحان سيستم در انتخاب و طراحی تجهيزات مناسب برای تأسيسات برقی و همچنین تعلیم نحوه ی استفاده از ژنراتور های ثابت به چاپ رسیده است. 

 

Selected pages

Common terms and phrases

About the author (2017)

 شرکت اطلس کاسپين جهت حمايت از مصرف کنندگان محترم دستگاه های صنعتی (کمپرسور ، دیزل ژنراتور ) در زمينه فوق آماده ارائه مشاوره میباشد :

مشاور کمپرسور ها ( اطلس کوپکو ، انگرسولرند ،کمپ اير، کيزر ، انواع کمپرسور های ايرانی )

مشاور ديزل ژنراتورها (کامينز ، ولو، پرکينز، کاترپيلار ، دويتز )

مشاور پلنت های گازی ( اکسيژن و نيتروژن )

Bibliographic information