راهنمای دیزل ژنراتور: Diesel Generator Manual

Front Cover
Atlas Caspian Industrial Development Group, Jul 9, 2017 - Science - 433 pages

 امروزه، دانش یکی از محور ها و شاخصهای اصلی پیشرفت هر جامعه به شمار میرود. سنجش سطح دانش به میزان تولید، مصرف اطلاعات و گسترش این دانایی به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. دانستههای ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهشهایی که خود انجام میدهیم، به دست میآید.

 

لذا، شرکت اطلس کاسپین در راستای افزایش آگاهی  و سطح علمی صنعت کاران حوزه مکانیک ، در سومین گام از مسئولیت اجتماعی ، فعالیتهای فرهنگی و آموزشی خود، به همت مهندسان و دانشجویان اقدام به ترجمه کتاب دیزل ژنراتور کرده است.

کتاب حاضر که به عنوان اصلی ترین مرجع راهنمای دیزل ژنراتور شناخته شده ، تالیف شده توسط کامینز پاور می باشد. این کتاب برای اولین بار در سال 1395 به عنوان راهنمای دیزل ژنراتور با هدف برطرف کردن نياز مشتريان و دسترسی به يک منبع معتبر و قابل استناد به زبان فارسی و همچنين  راهنمايی طراحان سيستم در انتخاب و طراحی تجهيزات مناسب برای تأسيسات برقی و همچنین تعلیم نحوه ی استفاده از ژنراتور های ثابت به چاپ رسیده است. 

 

Selected pages

Other editions - View all

Common terms and phrases

About the author (2017)

 شرکت اطلس کاسپين جهت حمايت از مصرف کنندگان محترم دستگاه های صنعتی (کمپرسور ، دیزل ژنراتور ) در زمينه فوق آماده ارائه مشاوره میباشد :

مشاور کمپرسور ها ( اطلس کوپکو ، انگرسولرند ،کمپ اير، کيزر ، انواع کمپرسور های ايرانی )

مشاور ديزل ژنراتورها (کامينز ، ولو، پرکينز، کاترپيلار ، دويتز )

مشاور پلنت های گازی ( اکسيژن و نيتروژن )

Bibliographic information